„BÓG LICZY NA CIEBIE” KONCERT ŚDM 13.11.2016

Tauron Arena Kraków po raz kolejny stała się miejscem, do którego powrócił klimat Światowych Dni Młodzieży. Kilka tysięcy osób wzięło udział w uroczystym koncercie „Bóg liczy na Ciebie” zorganizowanym przez Archidiecezję Krakowską.

Wzięła w nim też udział młodzież z naszej Placówki. Dziewczyny: Monika, Alodia, Paulina, Karolina wraz z siostrą Aldoną spędziły niezapomniany wieczór bawiąc się wraz ze wszystkimi zgromadzonymi.

Koncert inspirowany był głównymi spotkaniami z Papieżem Franciszkiem, m.in wieczornym czuwaniem w Brzegach pod Krakowem. W Tauron Arenie zabrzmiały piękne pieśni z gatunku hillsong: „I believe”, „Mighty to save”, pieśni uwielbienia, a także kilka hymnów ŚDM. W czasie koncertu zaprezentowano także specjalną kompozycję „malowaną piaskiem”. Wydarzenie uświetnili artyści z Polski i z zza granicy, m.in Sean Simmonds, zespół TGD, Kasia Wilk, Kuba Badach, Kasia Cerekwicka oraz Chór i Orkiestra ŚDM z Adamem Sztabą na czele. W uroczystościach wzięła też udział premier Beata Szydło, która podziękowała wszystkim uczestnikom i organizatorom Światowych Dni Młodzieży.

 

Źródło:

http://www.gazetakrakowska.pl/swiatowe-dni-mlodziezy-2016/uroczystosci/a/sdm-beata-szydlo-na-uroczystym-koncercie-w-tauron-arenie-zdjecia-wideo,11453291/